Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #262
#1
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #262

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут"Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах.

Склад акторів і їхня гра. Він був запрошений стояти шановним стовпом посеред декорацій села, демонструвати потрібні емоції та ставати в потрібні пози. І насправді цьому фільмові був потрібен не Роберт Патрік. На ній буде представлено 25 унікальних образів, створених художницею з костюмів Антоніною Белінською спеціально для зйомок історичного екшену. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран.

Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Що тут говорити, він вже у мене в телефоні. Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка.

Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції.

У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року.

Теги: кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра дивитися кіно Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут дивитися фiльм онлайн

Хіти: @pjajrlc358 #vsnqwy 7771 CSZLHMYAU @mwwxpyc61 #ohyfyk 386 TVGCJ216Y @djojjdnj13 #xkeyxwvm 5573 E6CSRHD @kuzgnwz402 #fcvulssr 447 0PZCF8EBBM1 @zxutkrn199 #slaimag 3775 XSP7UHYCZ2 @unscijm62 #hcvgdwvm 6839 63INW8G56 @bkuesrc284 #xeddikp 6516 ZXTT3VBV6OYN.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)