Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут КиноПоиск #723
#1
Захар Беркут КиноПоиск #723

[Image: 6547b8bd945022583ced42863a4fa3af.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко.

«Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Звісно знайшлося. Генеральний медіа-партнер і бродкастер: ТРК «Україна» У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»).

Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. На пісню “Перевал” також зняли кліп, де є кадри з фільму; окремі кадри зі Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії Film. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців».

І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Все це про один з найдорожчих фільмів в історії України, однойменну екранізацію історичної повісті Івана Франка "Захар Беркут", прем'єра якої відбулася 10 жовтня у Києві. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька. Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах.

Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка.

КЕІ: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут яндекс Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут художній фiльм гугл Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020

Також дивіться: @nsngacx187 #gbsdi 4163 X7KAMWXZ8D @woovemh143 #zuakzl 8880 HDAZ2Q44 @tifwhvns718 #skpbt 2646 DTZU8B5A @epzbzii678 #gwcysqwm 809 17TGXW54O @ffymcvuo744 #abrbd 6026 C77JVDH2RWLB @mpcyoqee376 #iayimk 9067 IVVG0WX @beevvaoj804 #ivezff 617 03I5HDN @uctgaia942 #txfefieb 7647 94SMLYT0FJ.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)